Hakkımızda

Home/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-03-04T14:00:31+00:00
Zühtü Soylu
Zühtü SoyluCEO
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in kurucusudur. Dijital Pazarlama süreçlerini ve iş ortaklarımızla yürüttüğümüz proje faaliyetlerini organize ederek çözümler geliştirir. Sektörde çıraklık, kalfalık ve ustalık tecrübesiyle 10 yıllık deneyimi mevcuttur. Diplomaları, eğitimleri, kitapları ile eğitimci, yazar ve şairdir. Çok yazar çok okur fakat izini belli etmez, ne okuduğunu ancak dolaplarında görürsünüz. Türk Milleti ve Türk Bayrağı onun için en büyük hazinedir.
Kod Adı : IT
Kod Adı : ITIT Müdürü
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in IT Müdürü, yazılım onun işi, kısa vadede iş bitirici. Yazdığı olağanüstü yazılım kodları ile şirketlerin hayat kurtarıcısı. Amatörlüğü sevmez, iğne deliğinden kod geçirir, lazer ışınlarıyla hesaplarınızı işlevsel hale getirir. Sorunu siz söylerken çözümü size sunacak kadar bilgili ve tecrübelidir.
Kod Adı : Müşteri İlişkileri
Kod Adı : Müşteri İlişkileriMüşteri İlişkileri Müdürü
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Müşteri İlişkileri Müdürü’dür. Devlet işlerinden, evdeki musluğu tamire gelen Mehmet Usta’ya kadar tanır. Edirne’den Ağrı’ya kadar çevresi vardır. Şirketin merkez direğidir, ona gelecek zarar şirkete zarardır. Kendisi Muazzam bir portföye sahiptir.
Kod Adı : Tasarlayan
Kod Adı : TasarlayanGrafik Tasarımcı
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Grafik Tasarım Uzmanı’dır. Resmen tasarım deryası, her telden çalıyor. Müşteri beklentilerini en hızlı anlayabilen Grafiker örneğidir. Çizim ve tasarım onun için programlanmış gibi görür. İşi geciktiren tek canlı türü değil, sanatsal çalıştığı için işi teslim ederken pürüzleri önceden keşfeder ve çözer. İşini en güzel yapan kıymetli tasarım işçisidir.
Kod Adı : Fotoğrafçı
Kod Adı : FotoğrafçıFotoğrafçı
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Fotoğrafçı’sıdır. Bildiğiniz fotoğrafçı değil, en iyi kareyi yakalamak için çalışan bir sanatçıdır. Eğitir, öğretir, tasarlar ve sunar! Kısacası fotoğraf sanatçısı, çocuk babası, en kıymetli çalışanlarımızdan…
Kod Adı : #Hanstag
Kod Adı : #HanstagSosyal Medya Uzmanı
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Sosyal Medya Uzmanı’dır. Peşinden Like’lamaya gelenler bile oluyor. Sosyal Medya hesaplarının kurdu, resmen müşterileri çekme kuvvetine sahip. Markaların sosyal medya konumlandırmaları ondan sorulur. içerik yönetiminiz, paylaşımınız, like’larınız her şeyiniz onun ellerinden müşteriye dönüşen bir tıklama işareti haline geliyor. Sonra gelsin doğru hedeflemeler, doğru müşteriler. Kısacası siz Sosyal Medya için O’na çiçek değil, mail iletin o sizi bulur.