Hakkımızda

Home/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-07-05T13:29:07+00:00
Zühtü Soylu
Zühtü SoyluPazarlama Müdürü
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Pazarlama Müdürü’dür. Dijital Pazarlama süreçlerini ve iş ortaklarımızla yürüttüğümüz proje faaliyetlerini organize ederek çözümler geliştirir. Sektörde çıraklık, kalfalık ve ustalık tecrübesiyle 10 yıllık deneyimi mevcuttur. Diplomaları, eğitimleri, kitapları ile eğitimci, yazar ve şairdir. Çok yazar çok okur fakat izini belli etmez, ne okuduğunu ancak dolaplarında görürsünüz. Türk Milleti ve Türk Bayrağı onun için en büyük hazinedir.
Kod Adı : Dumancı
Kod Adı : DumancıIT Müdürü
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in IT Müdürü, yazılım onun işi, kısa vadede iş bitirici. Yazdığı olağanüstü yazılım kodları ile şirketlerin hayat kurtarıcısı. Amatörlüğü sevmez, iğne deliğinden kod geçirir, lazer ışınlarıyla hesaplarınızı işlevsel hale getirir. Sorunu siz söylerken çözümü size sunacak kadar bilgili ve tecrübelidir. Gizlilik nedeniyle değil, iyi bir fiyat teklif edersiniz diye korktuğumuz için iletişim bilgilerini vermedik.
Kod Adı Muazzam
Kod Adı MuazzamMüşteri İlişkileri Müdürü
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Müşteri İlişkileri Müdürü’dür. Devlet işlerinden, evdeki musluğu tamire gelen Mehmet Usta’ya kadar tanır. İyi bir Fenerbahçe’li olsa da maçlarını son yıllarda rahatlıkla izleyemediği için kendisini tam istediğiniz gibi işine verdi. Edirne’den Ağrı’ya kadar arkadaşı vardır. Şirketin merkez direğidir, ona gelecek zarar şirkete zarardır. Kod adı falan değil kendisi Muazzam, gizli tuttuğu bir ismi olduğu için her yerde söylemiyoruz.
Kod Adı Boyacı
Kod Adı BoyacıGrafik Tasarımcı
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Grafik Tasarım Uzmanı’dır. Resmen tasarım deryası, çok geveze, her telden çalıyor. Müşteri beklentilerini en hızlı anlayabilen Grafiker örneğidir. Çizim ve tasarım onun için programlanmış gibi görür. İşi geciktiren tek canlı türü değil, sanatsal çalıştığı için işi teslim ederken pürüzleri önceden keşfeder ve çözer. Doğrudan çözüm bulamadığı konularda bir kaç saat kaybolduğu doğru değildir. İşini en güzel yapan kıymetli boya ve tasarım işçisidir.
Kod Adı Sanatçı
Kod Adı SanatçıFotoğrafçı
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Fotoğrafçı’sıdır. Bildiğiniz fotoğrafçı değil, en iyi kareyi yakalamak için çalışan bir sanatçıdır. Yemek fotoğrafları çekimlerinin daha hızlı bitmesinin en önemli nedeni onu çekip mideye indirmek. Tatlı hastası, tek başına 10 kişinin yiyebileceği tatlıyı yediği efsane değil gerçektir. Tatlıcılar için içerik planı oluşturmak bizim bütçeyi etkiler diye korkmuyor değiliz. Kısacası fotoğraf sanatçısı, çocuk babası, en kıymetli çalışanlarımızdan…
Kod Adı #Hanstag
Kod Adı #HanstagSosyal Medya Uzmanı
ZS Dijital Pazarlama ve E-Ticaret’in Sosyal Medya Uzmanı’dır. Peşinden Like’lamaya gelenler bile oluyor. Sosyal Medya hesaplarının kurdu, resmen müşterileri çekme kuvvetine sahip. Markaların sosyal medya konumlandırmaları ondan sorulur. içerik yönetiminiz, paylaşımınız, like’larınız her şeyiniz onun ellerinden müşteriye dönüşen bir tıklama işareti haline geliyor. Sonra gelsin doğru hedeflemeler, doğru müşteriler. Kısacası siz Sosyal Medya için O’na çiçek değil, mail iletin o sizi bulur.